| lau90 a întrebat:

Hello people!
Stie careva care e setarea la facebook care iti "ascunde" prietenii, adica sa nu-ti vada nimeni prietenii din lista?

Răspuns Câştigător
| kitty2002 a răspuns:

Intri unde scrie prieteni, dai pe creionul acela de langa gaseste prieteni, o sa-ti apara un patrat unde scrie lista de prieteni dai acolo unde scrie public si schimbi la DOAR EU sau alt ceva.

1 răspuns:
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Buna.Deschizi chatul dai pe optiuni si apesi pe opreste chatul iar dupa aceea alegi ce vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta in continuare