| cristi00017 a întrebat:

Stie cineva cum pot ascunde lista cu urmaritorii la facebook?
Cand intra cineva pe pagina mea de facebook sa vada in stanga cati urmaritorii am, dar daca da click pe ei sa nu ii vada, mai exact sa nu stie cine sunt. Stiu ca se poate am vazut la mai multi.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe roata aceea din dreapta sus, apoi pe setari de confidentialitate.In pagina ce se deschide, dai clcik in stanga pe " persoane care iti urmaresc activitatea". Si debifezi de acolo patratica aceea unde scrie "activeaza urmarirea". Atat, din acel moment nimeni nu mai poate urmari activitatea ta.

| cristi00017 explică:

Eu nu vreau asta, vreau sa pot fi urmarit. Singurul lucru pe care vreau sa-l ascund sunt urmaritorii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi00017):

Aaa,nu poti ascunde urmaritorii.Imi pare rau, mereu iti va fi afisat cine te urmareste.

| cristi00017 explică (pentru anonim_4396):

Ia vezi poti vedea urmaritorii acestor baietii?
1. https://www.facebook.com/vally.stf
2. https://www.facebook.com/jrrarmando

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi00017):

Sunt 4026 si imi arat doar doi.la primul.
la al doilea 1200 si ceva si imi arata unul acolo. O zi buna.

| cristi00017 explică (pentru anonim_4396):

Tu mi-ai spus doar numarul lor. In fine nu ne intelegem laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sandra izabebela si nicole frumos

muhhamed almujtaba cam atat pot vedea

scuze nu avem voie sa transformam site-ul in chat happy