| Lucki a întrebat:

Help. Am jucat acum cateva zile pe Messenger pool, iar de atunci imi apare la status Added Pool. Ce sa fac sa scap de acest status?

3 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

Pai eu credd ca e mai bine sa iti reinstalezi messengerul.happy Eu asa fac de fiecare data. Funda? blushing kiss

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Poti sa iti pui un alt status. adica sa scrii altceva. daca ai yahoo 10-11 atunci sub status (unde il scrii ) iti va aparea 2-3 iconite. Una e fata de la yahoo. Una e Y!-mov. Una e Facebook si parca era si una de twitter. da click pe Y!-mov (asa e icontita: tapet mov, inauntru:Y! ). Alege un status care sa iti placa si sa il ti mai mult. Si cand te-ai saturat poti pune la fel. Altul dar cu bifa la acea iconita big grin. funda>?

| yonwtz1996 a răspuns:

Dai click pe "Added Pool" apoi dai jos acolo unde apare plug-in si dai pe rotita de la setari, apoi debifezi : "Share your game status to your friends".