| LoOvE a întrebat:

Cum fac sa-mi dispara "Added pool" de l status de la messenger? Este doar un scris si o bila de biliard si nu pot sa o fac sa dispara. Unde dau sa nu-mi mai apara?

Răspuns Câştigător
| yonwtz1996 a răspuns:

Dai click pe "Added Pool" apoi dai jos acolo unde apare plug-in si dai pe rotita de la setari, apoi debifezi : "Share your game status to your friends"

2 răspunsuri:
| username6636 a răspuns:

Buna! Apasa pe statusul tau si iti va aparea o casuta cu " delete status" sau " clear my status". Dai click si gata.
Sper ca te-am ajutat, sarbatori fericite, Bye!

| yonwtz1996 a răspuns:

Dai click pe "Added Pool" apoi dai jos acolo unde apare plug-in si dai pe rotita de la setari, apoi debifezi : "Share your game status to your friends".winking