| Amoniac a întrebat:

Hey! Am 14 ani si inaltime 1.76, ce greutate trebuie sa am?

14 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu am 16 ani si am 1.77 m dar nu am nici 60 kg laughing. Ar trebuie sa ai peste 60 kg.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu zic ca ii bine sa ai mai mult cam 70 -80 kg, daca pui muschi pe tine, ca sa fii piele si os... Cel mai bine e sa faci cam 75kg si sa ai muschi, si 80 kg si ceva si ai corp de model de lenjerie happy

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

In jur de vreo 61-68 kg.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

In jur de vreo 61-68 Kilogramewinking

| beatrice9849 a răspuns:

Normal este sa ai cu 10 mai putin decat inaltimea! deci cam 65-66 kg

| Dolyta a răspuns:

Intra aici si calculeaza Www.dietetik.ro

| MissDi a răspuns:

in jur de 63 kg

| Atrix a răspuns:

50-60 kg ...cam asa
Eu am 15 ani, inaltime 1.73 si am 55 Kg.

| Natanail7 a răspuns:

68kg

| InTeRacTive a răspuns:

65-70

| Armagedon a răspuns:

Salut
trebuie sa ai intre 60 si 75 kg asta pentru un corp atletic
pentru unul normal poti sa ai si 80 nu are nimic pentru ca ai inaltime
si eu am 15 si 1.82 inaltime si am 78 kg si un corp atletic

| Csp a răspuns:

De obicei trebuie sa ai cu 10-12 kg mai putin decat inaltimea. Asa ca ar trebui sa ai 66-64 kg happy