| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Hey! Am Photoshop si vreau sa descarc de pe site-ul DeviantArt styles! Se descarca in WinRar, dar cand trebuie sa-l instalez(style-ul) imi cere sa selectez un program prin care sa se deschida, si nu stiu in ce program! Imi puteti spune ce program trebuie sa am pentru a deschide style-ul sa-l instalez?
Dau Fundita!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| WhatDăFack a răspuns:

Bun, în primul rând descarci style-ul, faci un folder nou, bagi acolo WinRar-ul, îi dai extract here, intri în My Computer -> Local Disk (Chappy -> Program files -> Photoshop -> Presets -> Styles, îi dai copy-paste acolo la aceea cu pictograma cu pensulele într-un pahar. Baftă!

| DelyutzaScumpikutza explică (pentru WhatDăFack):

Multumesc foarte mult! Pupici.

1 răspuns: