| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce pot face ca sa imi mearga google chrome fara "blocaje" mai ales cand joc jocuri si imi scrie mereu un plugin Adobe shockwave nu raspunde doriti sa il opriti ceva de genul?

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Imi aparea si mie, de obicei cand ascultam ceva pe YouTube si aveam mai multe tab-uri deschise.
Atunci cand joci jocuri stai doar cu acel tab; daca vrei sa cauti si altceva in acelasi timp, atunci deschide alta fereasta Google Chrome.
Daca tot face asa, foloseste Mozilla Firefox pentru jocuri thinking

| DanScutaru a răspuns:

Raspunsul e simplu, de aia eu nu folosesc chrome si il socot aiurea de tot, pe cind altii il venereaza big grin Foloseste firefox si totul va fi okwinking