| AnaMaria12 a întrebat:

Hey datim niste site-uri casa imi treca plictisela...cu jocuri, ceva de citit... orice. funda

15 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

De citit iti recomand gramatica limbii romanewinking ai nevoie sa studiezi asa ceva

| AnaMaria12 explică (pentru akka4):

Date dracu

| akka4 a răspuns (pentru AnaMaria12):

Nu ma cobor la nivelul tau copilas, dar pe viitor incearca sa vorbesti mai frumoswinking chiar ai nevoie de gramatica + bunele manierewinking

| AnaMaria12 explică (pentru akka4):

Bune maniere am dar nu le folosec cu toti, numai cu cei care stiu sa vorbesca cu mine au si respect din partea mea.Si stiu sa scriu bine dar la pc ma grabesc.

| akka4 a răspuns (pentru AnaMaria12):

Bune maniere nu ai. ce ai tu se numeste nesimtirewinking iar daca esti analfabeta (asa se numesc oamenii ca tine, care nu stiu sa scrie) si nici nu intelegi sensul cuvintelor, ai o mare problema

| AnaMaria12 explică (pentru akka4):

Tu ai o mare problema, zici ca eu sunt nesimtita atunci tu ce esti. Zici asta fica nu ma cunosti.

| akka4 a răspuns (pentru AnaMaria12):

Zic asta din raspunsurile pe care le-ai dat pana acum. compara raspunsurile mele cu ale tale, si te vei convinge de ce zic asta (ma rog nu cred ca ti-ai recunoaste nesimtirea vreodata). dar este o vorba "Nesimtirea se invata in familie". Iar cat despre discutia noastra de aici, te las in lumea ta si ma opresc aiciwinking nu pot discuta cu o persoana de nivelul tau. La revedere si pe viitor ai grija cum vorbesti, si ce-l mai important pune mana pe gramaticawinking

| AnaMaria12 explică (pentru akka4):

Acum nu mai zici nimic...phbbbbt

| AnaMaria12 explică (pentru akka4):

Ce om, deci cand tu ma faci analfabeta si nesitita ce ar trebui sa tac.Si eu iti urez pe viitor sa ai grije cu cuvintele.SI ori cum Dumnezeu te vede...

| AnaMaria12 explică (pentru AnaMaria12):

Si inca ceva, niminea nu este perfect...

| dienuta1990 a răspuns:

Conquizdator.ro
miniclip.com
bravonet.ro
libertatea.ro
revistafelicia.ro
formula-as.ro

Răspuns utilizator avertizat
| qrage a răspuns:

Ia situri de omorat timpul
time killers - exact asa se numesc... :)

http://www.stumbleupon.com/su/20kSLq