| anonim_4396 a întrebat:

Hey saluthappy m`am uitat si eu de cateva ori pe acest site si mi se pare interesant.Asa ca m-am gandit sa imi fac si eu un conthappy
in finebig grin Am si eu o mica problemabig grin Tot incerc de cateva zile sa intru pe mess dar imi arata ca am parola gresita...in schimb am incercat sa intru pe email si acolo a mers.habar`nu am dc dar altundeva nu merge deloc.am incercat si pe meebo`. nici acolo nu merge...plz help

Răspuns Câştigător
| criminal a răspuns:

Incearca sa instalezi alta versiune de yahoo
http://www.filehippo.com/download_yahoo_messenger/