| ralucutzica a întrebat:

Hey tpu.Am incercat sa printez ceva din world office sau ceva de genul in orice caz nu este Text Document.Si nu merge printeaza doar titlul iar restul se vad foarte foarte greu si nu se vad clar restul scrisului in orice caz nu vrea sa printeze continutul.Am incercat sa printez ceva si in Text Document si acolo nu am probleme.Cum pot face sa imi printeze. Funda

2 răspunsuri:
| LoveBadx a răspuns:

Cumpara.ti tus in **** mea straight face

| ralucutzica explică (pentru LoveBadx):

Daca nu aveam tus nu puteam sa printez nici in Text Document, desteptule.Gandesti cand raspunzi macar? Am cerut raspuns de la cine se pricepe nu de la prosti.