| BiancaBiby123456 a întrebat:

Aparatul Nikon CoolPix S3300 cat de bine face poze? Pute-ti sa-mi dati vreo poza ( sa nu fie fake ) FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Http://content.reviewed.com/......ample1.jpg poza
http://youtu.be/gpKpn435FI4 uite si cum filmeaza e un aparat dragut pentru fete sincer :) potrivit pentru tine

| NopeCheers a răspuns:

Salut pot sa iti spun ca Nikon- sunt aparate de fotografiat foarte bune, Face poze ok... am un Sony care are 8 MP si face extraordinar... ma indoiesc ca un Nikon nu ar face bine poze mai bune ca un Sony. Din pacate nu am avut sansa sa fac o poza cu acel aparat CoolPix S3300.Dar am avut de aface cu alte aparate Nikon mai slabe ca acesta si faceau superb.