| Bogdan201739 a întrebat:

Cand eram mai mic urmaream un desen animat care nu mai stiu exact cum se numeste?

Era vorba despre niste dinozauri erbivori care traiau intr-un loc, in mijlcul unor munti aparati de restul dinozaurilor carnivori. Imi amintesc ca in serial era vorba de niste pui de dinozauri care ieseau din munti aceea mergeau prin tot felul de locuri se luptau cu dinozauri carnivor.

As vrea sa revad serialul animat.

Cun se numeste?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexandruMMM a răspuns:

Acel desen nu era Taramul uitat de timp? Scuze daca gresesc, cand eram mic (10 ani in urma) am urmarit doar vreo 5 episoade.

| Bogdan201739 explică (pentru AlexandruMMM):

Asa se numea multumesc

1 răspuns: