| Cristiann_2359 a întrebat:

Cine joaca pockie pirates? Unii playeri au personaje din anime si eu nu stiu cum sa fac rost de ele.Cine ma ajuta funda...

3 răspunsuri:
| mysterious1 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca trebuile sa le cumperi o sa incerca jocul si o sa iti mai spun mai multe detalii

| AlYcA100 a răspuns (pentru mysterious1):

Trebuie sa dai acolo la Log book si dai la personajul pe care il vrei dupa care apesi transform.

| AlYcA100 a răspuns:

Trebuie sa dai la log book si iti alegi dintre personajele pe care le ai tu in echipaj, apoi dai transform.