| Gabriel26452 a întrebat:

Hey TpU! E bun un pc cu:
Windows7, Procesor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 380 2.53 GHz 2. 53GHz, 4.00GB(3.68GB usable); system type :64-bit operating system?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

2.53 Procesor cu 4 GB rami nu stiu, thinking e bun nu mai pune, niciun ram lasa asa, placa video presupun ca o ai de 512? sau 256, windows7 e bun.

2 răspunsuri:
| valeryan4 a răspuns:

Pai nu prea e bun, in primul rand procesorul este prima generatie de la Intel acum suntem la a 4-a, din cate se vede din RAM (3. 68GB usable) inseamna ca placa video este integrata care nu este prea buna la prima generatie. Daca vrei sa-l folosesti la Browsing si cate un film merge dar la altceva mai bine nu.

| Gabriel26452 explică (pentru valeryan4):

Ce ar trebui sa imbunatatesc? Am primit cadou PC-ul.