| AlcolicSmile123 a întrebat:

stiam un remix dupa o melodie destul de cunoscuta dar i-am uitat numele CRED ca numele artistului era J... si titlul (nu sunt cam sigur) ceva cu M
In videoclip erau 2 personaje, fata & baiat, fata il desena pe baiat pe corp si invers, baiatul avea parul cret si fata parul scurt. Ma ajuti? happy

1 răspuns:
| alex251 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY singura melodie care o stiu in care apar 2 personaje, fata si baiat care sunt desenati...nu stiu daca asta e :))