| kyGirL a întrebat:

vreau sa imi iau cartea Academia Vampirilor... Ce ziceti e buna cartea?

Răspuns Câştigător
| Mafia4ever a răspuns:

Da, este foarte interesanta, misterioasa. Merita citita, ia-ti-o. P.S. iti recomand cartea Damnare de Lauren Kate. Este super sau Nu plange sub clar de luna.

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da, e buna de aruncat la gunoi.

| kyGirL explică (pentru MrAngelus):

Nu stiu ce crezi tu dar am mai intrebat multa lume despre ea si sa stii ca zice ca ii ok cartea deci...nu stiu de ce spui ca,, e buna de aruncat la gunoi"

| savancea a răspuns:

E mai buna ca Twilight si Jurnalele Vampirilor, de fapt, cred ca este una din cele mai bune carti iesite recent

| Buuff a răspuns:

Spune ca e buna de aruncat la gunoi pentru ca Mr angelusn.bla bla e un/o ratat/a si jumatate. Nu cred ca exista persoana care a citit volumul de carti si nu i-a placut.happy

| RainbowSky a răspuns:

E superba toata seria, bafta la citit!