| roberthav a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar de pe Amazon.com un IPhone 5S. Stiti cumva daca mai trebuie sa platesc ceva ( taxe de vama etc.) ca sa imi ajunga in tara sau doar pretul lui? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Pe langa pret platesi vama si tva din cate stiu, cel mai bine e sa il aduci prin dhl chiar daca e mai scump. ajunge mult mai in siguranta

| roberthav explică (pentru sosostore):

Cum adica dhl? el costa 750$ cam cat dolari mai adaug? si daca am rude si mil trimit iese mai ieftin? multumes

| sosostore a răspuns (pentru roberthav):

Nu iese mai ieftin, vezi pe siteul dhl cat taxeaza la kg, oricum eu sunt multumita de serviciile lor.