| Diamantsacru a întrebat:

Vreau sa va intreb daca Stefan Lautaru a ajuns in semifinala/finala? Am cautat peste tot si nu mi-a dat! Nu vreau sa imi dati site-uri ci vreau sa-mi spuneti voi! Multumesc anticipat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| NoNameasdod a răspuns:

Pai, din cate stiu - pana acum au fost semifinalele [ finala va fi mai incolo]
Pana pe 26.04. 2013 au fost numai semifinale. Si din cate stiu, si vinerea care a trecu [26.04 ] tot semifinala.
Dar el nu a fost in aceasta semifinala http://romaniiautalent3.blogspot.ro/......-din.html.
Sunt mai multe SEMIFINALE, si ultima va fi cu cei mai buni [ din cate stiu ] adica, ultimele sunt cu cei mai buni.
Finala, va fi un pic mai incolo... [unde cate 3 din fiecare semifinala vor fi adunati, si vor incerca sa fie CEI MAI BUNI ].
Stefan va fi probabil saptamana viitoare, sau peste 2 saptamani ( nu stiu sigur ).
Si o intrebare : Tu ai vrea ca el sa castige? :x. Pentru ca eu DA :)) :x..si chiar merita.[Ori el, ori Anca Negrau... ]. Te pup, o zi placuta.

1 răspuns:
| NoNameasdod a răspuns:

Acum am aflat si eu mai bine.
Azi ( la ora 20:30) e Romanii au Talent, si e ultima semifinala.
Si a zis si pe FACEBOOK, el (Stefan) ca nu a ajuns in semifinala sad.