| Idontknow69 a întrebat:

Heyy! Cine ma ajuta si pe mine? Am nevoie de un site cu poze cum ar fi http://vi.sualize.us/, preferabil in romana sau spaniola dar merge si in engleza. Mai imi dati si un site de ediat poze? orice numa pixrl sa nu fie
P.S: Cn face misto va fi deportat!
Multumesc anticipat! :-* :-*

1 răspuns:
| beyondbirthday a răspuns:

Cauta,,poze'' pe net, e un site Sun Photo unde poti sa-ti faci albume cu poze, poate gasesti poze si pe-acolo, dar nu stiu domeniul la care te referi.
De editat, stiu un program pe Google numit Picasa, sper ca te-am ajutat!