| kynderw a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu un text frumos mic sa imi fac tatuaj pe piept ori pe spaniola ori italiana ori engleza dar sa nu fie mare doar cat sa fie pe piept... ceva semnificativ.NU IMI DATI LINKURI NUMA >>>SCRISDau funda pentru cele mai frumos

Răspuns Câştigător
| WhoIsWho1995 a răspuns:

Know your rights.
Never a failure always a lesson.
I am the architect of my own Distruction.
I am enough the way I am.
There is always hope.
It is only forever not long at all.
Don't forget to love yourself.
Get busy living or get busy dying.
Si oricum, eu cred ca daca vrei sa-ti faci un tattoo, trebuie singur sa-ti cauti ceva, care sa te reprezinte, nu numai care suna frumoshappy Succes.

| kynderw explică (pentru WhoIsWho1995):

Imi plac astea ce leai trm da nu-s care sa il aleg! vreo idee?

6 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Salut.Nu iti fa un tatuaj, deoarece iti strici corpul ce ti l-a dat Dumnezeu.
Sfatul meu: Nu ti-l fa doar pentru ca vrei sa fii in randul lumii "rebele" sau nu mai stiu ce alt motiv stupid.
Funda?

| kynderw explică (pentru pastru009):

Mai lasati-ma cu cacaturile astea avem o viata...da dumnezeu ne-a facut curati da a te tatua nu inseamna diavol cum zic alti...e o arta prin care iti exprimi multe chestii

| Kimmy22 a răspuns:

Hey happy
De ce nu iti scrii ceva in chineza? Va arata mult mai bine!

| kynderw explică (pentru Kimmy22):

Ehh nu imi place in chineza...

| Kimmy22 a răspuns (pentru kynderw):

Ok...n-am stiut big grin