| Ellusionist a întrebat:

Hi`
ce parere aveti de >iluzionism?:

2 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Ca este o forma spectaculoasa de a face spectacol.cum zic maestri iluzionismului la sfarsitul reprezentatiei :este doar o iluzie si tratati-o ca atare. oricum pe mine ma impresioneaza de fiecare data.

| DjGhizmo a răspuns:

Iluzionism, prin iluzionism ani dea randu sa inteles magie dar s-a dovedit ca magia nu exista, ci anume trucuri, scamatorii, chestii care le faci pentru a pacalii vederea. Mai nou asta se intelege prin iluzionism