| painkilleeer a întrebat:

Hii, am si eu o problema. Mi-am uitat parola de la yahoo mail si ca sa o recuperez trebuie sa-mi completez numarul de telefon pentru a primi mesaj. Doar ca acolo imi scrie ca sunt 2 cifre lipsa dar de fapt e doar una.ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu trebuie sa pui doua cifre de la jumatatea numarului tau de tel.le pui si gata.

| May2001 a răspuns:

Incearca sa iti scrii numarul de telefon cu prefixul tarii in care esti ( in cazul Romaniei +40). S-ar putea sa mearga.