| Dangerfull a întrebat:

Howdy TPU... exista vreun soft sau ceva program unde scriu un numar de telefon si il localizez cu gps sau ceva de genu, mai concret un gps unde scriu un numar de telofon si localizez imediat

Dau Funda...

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

DA
Daca esti agent secretlaughing
Cum sa fie asa ceva si daca e chiar crezi ca gasesti pe toate site-urile?
Serios acum:Nu are cum sa existe asemenea porcarie

| Dangerfull explică:

Am vazut acest program la un var acum 1 an si ceva dar nu il mai are ca as fi facut repede rost de el si el nu stie cum se numeste i l-a trimis cineva pe mess.; p

Nu mai esti smechera acum laughing