| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Am nevoie de ajutor. daca am telu inchis e Orange pot primi mesaj de la ei cu numarul care ma apelat sau nesaj? sau trebuie facut ceva? vreau detalii

3 răspunsuri:
| alinoovsky a răspuns:

Buna! Atunci cand deschizi telefonul o sa primesti un mesaj de la Orange cu apelurile pierdute. Daca in acest timp ai primit si mesaje, o sa le primesti imediat ce deschizi telefonul. Sper ca te-am ajutat!

| Ruxi00 a răspuns:

Cand o sa iti deschizi telefonul` o sa iti apara ca ai ratat un apel sau ca ai primit un mesaj? big grin

Funda?

| Ruxi00 a răspuns (pentru Ruxi00):

Fara "? "dupa "mesaj " big grin Scuze