| luetA a întrebat:

Ieri mi-am bagat o suma de euro pe un Master Card BRD dar inca banii nu au ajuns in cont.Cine stie in cat timp banii ajung in cont?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal depunerea pe contul de card trebuie sa ajunga imediat in cont, mai ales daca ai facut-o la o unitate a bancii la care ai cardul. Doar daca ai depus-o la alta unitate bancara trebuie sa treaca cel putin o zi, in functie de faptul daca ai facut depunerea inainte de orele 10, 00 ori dupa aceea. Astazi ar trebui sa ai banii in cont. Numai bine!

| luetA explică (pentru Ioandelasal):

Banii i-am bagat ieri in jurul orei 16:00.O sa mai astept cateva ore poate se rezolva.Multumesc mult pentru ajutor.

| blackrain a răspuns:

Depinde la ce ora ai bagat. la ora 12 de obicei, se inchide ziua bancara. cred ca cel tarziu in 24h o sa iti apara