| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei de nume pentru o pagina de facebook? vreau sa creez una dar nu stiu ce nume sa ii pun...pe acest site vreau sa pun dierite poze.Imi dati idei? va rog

Răspuns Câştigător
| anyshor a răspuns:

Desigur. te pot ajuta eu cu mare placere.
1. Dreamer Soul=suflet visator
2. Only you=doar tu
3. Let's dream together=sa visam impreuna
4. Smiley
5. Just we
6. Not forget this
Cam atatea stiu. astea sunt artistice si imi plac foarte mult. La unele ai si traducerea. Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita`?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

Mersi mult pentru fundita` :*

| Bubulutsaa a răspuns:

My photography
i and you
nosotros...

| DenyBuby a răspuns:

Pai poti sa-ti pui bombonika skumpyka, frumusika mititikadragutza si numele tau etcc

| anonim_4396 explică (pentru DenyBuby):

Vreau sa creez o pagina de facebook nu sa imi fac facebookbatting eyelashes

| DenyBuby a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuie sa ai facebook pentru a putea sa-ti faci paginna

| anonim_4396 explică (pentru DenyBuby):

Pai eu am fecebook.de asta vreau sa imi fac o pagina

| DenyBuby a răspuns (pentru anonim_4396):

Te duci pe o pagina oarecare. In dreapta sus este optiunea "Creeaza o pagina". Apesi acolo si alegi numele la pagina si ce fel de pagina e. Pana cand o sa ai mai putin de 100 de fani o sa poti schimba numele paginii, dupa 100 de fani nu. Oricum, pentru inceput o sa ai si o sectiune tutorial care o sa te ajute si o sa-ti explice chestiile esentiale pentru administrarea paginii.
O zi buna! ^^fundA?

| hyre a răspuns:

'fashoin is my droug ' daca esti pasionata de moda