| nom a întrebat:

Imi poate spune cineva in cat timp parcurge un curier rapid 260 de km si cam care ar fi pretul unui colet mic? fundahappy

5 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Pretul difera de la firma la firma. distanta o poate parcurge in 4-5 ore!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant in cat timp face 260 km, dureaza pana ridica coletele de la expeditor, le aduce la centrul zonal dupa care le redistrubuie pe zone

| nom explică (pentru suntserios):

Care este parerea ta? daca cineva imi pune coletul miercuri dimineata...cand as putea sa-l primesc?

| lSummerl a răspuns:

Pai cam 3 ore juma, ar costa 10-15 lei

| alecs14alecs96 a răspuns:

Cam 24 de ore dureaza tot, pana trece prin firma bla bla, dar daca e particular maxim 8 ore