| Kolors a întrebat:

Imi trimite in continuu o fata un email iar eu nu vreau sa imi mai poata trimite.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| MrAnime a răspuns:

Exista doar posibilitatea sa trimiti acele email-uri direct la gunoi si sa nu te mai sacaie cand intri pe mess.Ca sa faci asta dai click dreapta pe un email de la acea peroana apoi dai "Filter emails like this".Iti va aparea o casuta si in josul ei apare scris "Then move the message to" si apoi selectezi "Trash". Sper ca te-am ajutat si Good Luck!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Raportează-l direct spam!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns:

Frate ala e spam, nu il deschide ca are virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biata fata, ori te iubeste ori te uraste.Deci. Deschizi e-mailul, option-blocked adresses din stanga-acolo scrii adresa ei de email, dai click pe semnul plus din dreapta si..cam atat. Adresa este blocata.