| anutza6117 a întrebat:

Imi ziceti si mie o alintatura pentru numel andreea? dar nu neaparat trebuie sa aiba legatura cu numele(cat mai multe)

Răspuns Câştigător
| MyaMyuka00 a răspuns:

Deutza, andreeiuka, deuka... mai stiu eu? deia, andreiutza, Andreutza, Andrutza, Andrutzic, Deutza, Deutz, deutzic, deedee, dydy, andu, Deea, Deiuţa, Deiuţ, Andra, Andu`, Andi, Dee, Andre, Dede, Anduţa.
Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| adikiller1 a răspuns:

Deea,deiuca,andreiuca,deyx, deew,andru,andre, dee, didi, deuka, eutsa. Daca mai gasesc mai scriu k? Sper ca te-am ajutat.

| faramatania a răspuns:

Andy,Deea,Anduţa,Andruţa,Dee,Andree,Andry,Andra,Andrey,Andridi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea, Deiutz, Deiutzica, Dede, Andreiuţa!

| 1000bodies a răspuns:

Alintatura? Nu stiam ca exista cuvantul asta.

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Piranda...bine spus.

| LWikErR a răspuns:

Deea
sau Dizi

| Licurici_2266 a răspuns:

Deea, Andru, Aeerdna*(Andreea citit invers), Deutza, Dudutza, Andrutza, Adeea, Eea, Leea. Sper sa-ti placahappy

| alexsay21 a răspuns:

Piranda laughing)))))))))))

| anutza6117 explică (pentru alexsay21):

Daca ai chef de ras du-te si intreaba de o gluma

| Ramo1 a răspuns:

Deea, Didi, Deiuta, Andreiuta...happy