| MariuszFyrstenberg a întrebat:

In anul 1 nu am primit nimic in mare parte din cauza mea pentru ca nu m-a interesat. In anul 2 la inceput la fel. Acum, in luna noiembrie, daca merg la secretariat, mai pot primi cupoanele acelea si legitimatia de calatorie prin care mi se face reducere de 50% la tren?

Răspuns Câştigător
| faceboom a răspuns:

Legitimatie trebuia sa primesti la inceputul anului 1 si sa o duci la vizat la inceputul anului 2 (si tot asa in fiecare an)

Cupoanele se primesc doar la cerere. Se face asta la inceputul anului (nu cred ca e prea tarziu). Te anunti, apoi le primesti (le ridici de la secretariat sau de la seful de grupa).

DAR cel mai bine intrebi un coleg sau seful de grupa. Bafta!