| dalix a întrebat:

In cat timp ajung banii trimisi din belgia in romania prin cont bancar?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In aceeasi zi

| dalix explică (pentru a1doru):

Pai mie mi-a spus ca ajung in citeva zile

| dalix explică:

Ma refer prin cont bancar, nu western union...

| a1doru a răspuns (pentru dalix):

Cum sa dureze mai cateva zile? la ce rahat de banca ti-au spus tie asemenea tampenie.pai ce,cand trimit aia banii ii trimit cu vagonul de posta?rolling on the floor.am facut destule transferuri bancare,spre, si din afara in ro. la viata mea, ca sa stiu ce vorbesc...

| dalix explică (pentru a1doru):

Mi-a pus banii luni de la ing si vin in ro la bcr maine, asa ca ai de invatat in privinta transferurilor, pentru ca nu e aceeasi banca sau western union...

| Negru_Petrica_1950 a răspuns:

În cît timp ajung bani din Belgia la brd?