| Frank51 a întrebat:

In cat timp ar trebui sa ajunga un colet trimis prin posta romana, dintr-o comuna din jud Brasov, pana in sector 3 Bucuresti? au trecut 7 zile lucratoare. in colet este un hdd care este trimis la garantie(cica o sa mi-l schimbe) si nu au dat nici-un semn de viata.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Coletul mai mult de 2-3 zile nu trebuie sa faca. Ai luat legatura telefonica cu firma destinator.

| Frank51 explică (pentru Salontanul):

Ei mi-au spus sa il trimit prin posta si o sa ma sune ei cand ajunge coletul, dar nu m-au sunat inca... mai astept pana maine si daca nu ma suna o sa iau eu legatura cu ei.

| untu a răspuns:

La garantie, HDD-ul trebuie trimis prin magazinul de unde l-ai cumparat! Ei il trimite prin curierat si trebuie sa astepti timp de 15 zile depinde comanda!

| untu a răspuns (pentru untu):

Am uitat sa va spun ca firma respevtiva cel care trebuia sa vi-l schimbe HDD, trebuie ca a comandat mai multe HDD de la CANADA! Deci va dura mult pana soseste!