| Nowingsangel a întrebat:

In masina de spalat, hainele se baga pe fata sau pe dos?

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Cele cu sclipici le bagi pe dos ca sa nu se duca sclipiciul si pe cele fara sclipici/paiete le bagi pe fata ca sa se duca miseria de pe ele mai binewinking

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, sa fie separat - albituri si colorate nu se bag impreuna.

| Bernoullie a răspuns:

Cum vrei, nu conteaza.

| Mwha a răspuns:

Nu conteaza, dar sa nu bagi lucrurile cu desene pe ele, strasurile, la masina de spalat, pe acelea spala-le lde mana, stiu eu ce zic big grin

| HardCore7750 a răspuns:

Nu conteaza cum le bagi

| ceaiuldetei a răspuns:

Mie mi-e indiferent, însă când le întind, le întind pe dos : )

| infectieacuta a răspuns:

Din cate stiu eu, pe dos.

| sebipopescu1 a răspuns:

Cum vrei laughing, indicat ar fi sa le bagi impachetate sa nu le scoti sifonate

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Cum vrei tu.
Dar stiam ca hainele de culori inchise se spala pe dos.
Succes!

| AriadnaTPU a răspuns:

Nu conteazahappy

| Denisa1Ioana1 a răspuns:

Pe dos, mai ales daca au imprimeuri din paiete, bilute etc. big grin