| anonim_4396 a întrebat:

In mod normal trebuie sa ai permis de conducere pentru aproape orice(deci obligatoriu 18 ani). La ATV`uri si motociclete am vazut ca trebuie sa ai minim 16.La 14 ce poti conduce? In afara de bicicleta.

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Scuter.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar poti conduce si trotineta. Numai bine!

| Str3n6arizza a răspuns:

Pai, mai nimic din pacate sad poate un atv mai mic (de copii) dar pe drum de tara, nu in oras

| NoAntidote a răspuns:

laughing bmw cu tractiune bengoasa[caruta]laughingrolling on the floor

.paii.nu stiu! bicicleta.laughing

:*e buna si aia.:*

| Vero1996 a răspuns:

Role, Trotineta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 14 ani crezi ca esti responsabil sa iesi pe drumurile publice " conducind " ceva? Asta sa te intrebi! Sint convins ca nici sa traversezi strada nu ai habar dar vrei sa fi " conducator "... ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 14 ani crezi ca esti responsabil sa iesi pe drumurile publice " conducind " ceva ? Asta sa te intrebi ! Sint convins ca nici sa traversezi strada nu ai habar dar vrei sa fi " conducator " ... ( adolf )

| Sebiii a răspuns:

Distreazate acum cat mai poti, vei avea dupa 18 ani destul timp sa conduci vor veni joburile problemele, etc. Plimbate cu bicicleta joacate cu prietenii joaca fotbal si ce mai vrei tu, lasa condusu ca esti mic inca, traieste-ti copilaria.
Succes