| Nicuuuuuuu a întrebat:

Incerc sa imi instalez driverele audio si imi apare eroarea " The audio driver files do not support your computer hardware"
Am driverele orginale placa de sunet este integrata ce trebuie sa fac?
DAU FUNDA PLZZ HELPP

2 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Ce sistem de operare folosești?
Schimbă compatibilitatea pe Windows Vista sau pe versiuni XP

| PfloO a răspuns:

Ti-ai schimbat windows-ul. daca stii ce fel de placa de sunet ai si ce ce fel de placa video ai intra pe site-ul productorilor la support si dai de drivere acolo pentru sistemu tau de operare.