| kactus a întrebat:

Va rog ajutati-ma sunt disperat.Am ca driver de sunet soundmax si mi-a mers alta data dar acum cand mi-am reinstalat windows-ul si cand intru in instalare se incarca aproape pana la sfarsit si apoi imi apare scris urmatoarele
"The audio driver files do not support your computer hardware.
Note:If you uninstalled audio software without restarting your PC, restart now, then run this setup again"

P. S: 1.Cd-ul este original si mi-a mers si alta data pe acelasi calculator.
2. Mi-am restatrtat calculatorul asa cum zice acolo.
Daca ati avut aceasta problema sau daca stiti sa o rezolvati raspundeti.
DAU FUNDAAA!
FAST!
scuze de categorie xD

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet driverul, daca nici asa nu merge reinstaleaza windowsul pe care l-a recunoscut inainte driver-ul.