| TheHunter38 a întrebat:

Incerc sa trimit niste poze si(documente), importante prin yahoo mail, dar imi arata ca unele au virusi.
Exista vreo modalitate de a dezactiva norton antivirus(de la yahoo mail) sau cumva sa evit scanarea.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Arhivezi si pui parola, cred ca merge. Advanced --> Set password --> Ok

| TheHunter38 explică (pentru Mădă0611):

Ce sa arivez, pozele pe care vreau sa le trimit?

| Mădă0611 a răspuns (pentru TheHunter38):

Ce ai de trimis. Poti sa pui poze, documente, muzica, virusi laughing Nici un antivirus nu isi baga nasul intr-o arhiva parolata.
Pune tot intr-un folder, deschizi WinRar, dai Add, alegi folderul ala, apoi Advanced... bla bla, cum ziceam.