| ElenaMaria1 a întrebat:

Inotul inalta? please help big grin :*

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Inotul este benefic pentru sanatatea si dezvoltarea ta! In schimb, inaltimea, este "programata "deja in codul tau genetic si inotul nu o poate influenta! Poti sa mai cresti pana in jurul varstei de 25 de ani daca asa este in "program"! hambalul si baschetul daca vrei sa crestihappy

6 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Da inalta dar ai grija ca inotul lateste spatele foarte mult!

| Lavy a răspuns:

Eu fac de la5 ani si am 11 ani si sunt a doua la incalzire la sport(la inaltime) deci eu iti recomand petru ca e foarte sanatos bafta!

| Amelia94 a răspuns:

Innotul ajuta foarte mult la inaltat si la slabit, cele mai multe calorii se ard innotand pentru ca in apa se face mai mult efort decat pe uscat iar in timpul innotului toti muschii sunt folositi. Sper ca te-ai lamurit. happy

| Raamonikaa a răspuns:

Fa baschet mai bine.

| pokiD a răspuns:

Nop tongue Daca te gandesti bine tiai fi putut da seama singura. totul are o logica happy

| andrutza_4492 a răspuns:

Slabesti sigur dar daca te inalti nu stiu!