| Chainsaw a întrebat:

Iphone 4s la cosmote http://www.cosmote.ro/ro/iPhone.aspx?ns=-10000&cid=20250 &p=3.Daca mi-as prelungi abonamentul sau as face altul si as alege iphone 4s 16 g 699 ron la abonament smart xxl + as plati 700 lei banii jos si 56E pe luna? Asta se aplica si pentru prelungire abonament sau numai pentru abonament nou?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

E valabil si la prelungire. Asa daca poti sa il prelungesti trebuie sa fie vechi de minim 2 ani de zile, si sa nu fi fost prelungit in ultimii 2 ani. Si totusi mi se pare foarte mult... eu in luna mai am facut abonament de 39 euro la Vodafone si am mai dat 950 lei si atunci 4s-ul era 31 milioane ca nu aparuse iphone 5.

| Chainsaw explică (pentru valentino52):

Pai tata mi-a spus ca trebuie sa astept sa expire abonamentul pentru ca a fost prelungit acum 1 an si ceva si trebuie sa astept pana in aprilie sau mai sa se faca 2 ani.Deci trebuie sa astept pana se fac 2 ani ca altfel nu il pot prelungi nu?

| valentino52 a răspuns (pentru Chainsaw):

Exact