| cosminboy12 a întrebat:

Iphone 5 black de 16 gb este un telefon bun voi ce ziceti merita, bateria tine?, funda!

1 răspuns:
| Hategan_Raul_1997 a răspuns:

Eu zic ca merita, mai ales la camera, poate e ea de 8 mpx dar face niste poze superbe mult mai clare ca si si Samsung galaxy s5 care are camera de 16, nu conteaza cati mpx are camera, conteaza marimea senzorului, si la jocuri e bun, avand in vedere ca nu se blocheaza si nu are laguri, degeaba zic altii ca telefoanele lor au nu stiu cati gb ram si nu stiu cat procesorul, androidul merge pe orice telefon, dar ios-ul doar pe iphone, de aia nu se blocheaza, tu stii ce iti place