| AndreeaCristina1992 a întrebat:

In general la iphone tine bateria putin? De ex vreau sa-mi cumpar iphone x s max si sincer nu stiu daca isi merita banii.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Maria209 a răspuns:

Am iphone xs original şi m-a dezamăgit. Veşnic probleme, camera deşi e bună, îmi place mai mult camera de la iphonul meu vechi 5s. Nu merită ia-ţi altceva sfatul meu părerea mea. Se întâmplă să se restarteze, să se blocheze singur, deşi e nou şi l-am luat din magazinul Apple.

5 răspunsuri:
| Igama a răspuns:

Eu zic ca merita.

| Maria209 a răspuns:

Bateria se descarcă destul de rapid

| Mih78585667 a răspuns:

Părerea mea daca ai peste 7000 lei sa dai pe un iPhone are și defecte
Că na când dai banii ăștia te aștepți să îți îndeplinească toate poftele
Mai bine ia-ți un one plus 6 t nu știu cât costă
Sau un Huawei mate 20 pro
De ce tocmai iPhone?
De ce ți-ai lua iPhone
Îți iei un telefon sa fie la moda?
Sa fie scump și să te mândrești cu el
Dar după jumătate de oră îți dă alertă că se descarcă
Mult mai bine ar fi că la banii aia să îți iei un telefon BUN

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Mih78585667):

La asta m-am gandit si eu.

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Mih78585667):

Nu imi cumpar Iphone pentru a mă da mare, am avut doar Samsung si am spus ca vreau sa incerc si alta firma.Nu inseamna ca daca ai Iphone ai si bani...