| cipicu92 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un telefon acum de Craciun. M-am gandit la iPhone 4/iPhone 4S care ziceti ca ar fi mai bun? La iPhone 4S am inteles ca tine foarte putin bateria asa e?(aici vreau raspunsuri de la posesori nu de la cei care au citit ca de citit am citit si eu, in rest mai astept sugestii de telefoane).

4 răspunsuri:
| Darko18 a răspuns:

Dintre iPhone 4/4S cel mai bun este Samsung Galaxy s2 tongue

| robiolic a răspuns (pentru Darko18):

Ma cac pe toti care au galaxy s2.
atata timp cat iphone 4s are iCloud, siri si appstore. este mai bun ca orice galaxy.

| vladyy a răspuns:

Eu ti-as recomanda iphone 4S, nu e adevarat cu bateria... practic 4S are cateva imbunatatiri gen camera de 3G un pic mai buna deca cea de la 4... versiune mai noua de bluetooth si are si baterie mai marebig grin Buy Apple I-phone 4S

| Ðean a răspuns:

Cu cât displey-ul este mai mare, cu atât bateria ţine mai puţin, din această cauză telefoanele touchscreen sunt foarte slabe la acest capitol. Totuşi îţi recomand iPhone 4S dacă te ţine buzunarul.