| IryLoveShadow a întrebat:

Knd trebuie facut buletinul? Inainte de a implinii 14 ani sau doar dupa ce ai implinit aceasta varsta? :-d Rasp urgent praying funda love struck

Răspuns Câştigător
| shawol a răspuns:

Dupa ce implinesti 14 ani. funda?puppy dog eyes:*

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru prima carte de identitate(nu buletin) trebuie sa te prezinti la SPCLEP in termen de 15 zile dupa implinirea varstei de 14 ani. Numai bine!

| PokeEdy a răspuns:

Dupa 14 ani 100% 100%

| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Nu este adevarat! Am fost sa-mi fac bultinul inainte cu mai bine de o saptamana. Deci in concluzie poti sa-l faci cu putin timp inainte asa cum am facut si eu, daca esti nerabdator/toare!
MULTA BAFTA!

| C0rinne a răspuns:

Poti sa ti-l faci si inainte cu cateva zile, o saptamana happy.

| Kytty_3966 a răspuns:

Buna, eu stiu ca se face dupa ce ai implinit 14 ani.