| best1people a întrebat:

La facultate, sportul e o materie de baza pentru trecerea anului si profesorul e mai stresant ca in liceu? Apropo, de Targu Mures,farmacie, vorbesc

Răspuns Câştigător
| VNF a răspuns:

Nu sunt in acel domeniu, sunt la Contabilitate. Da e o materie de baza, la mine aici se pune accent foarte mult pe prezente, trebuie sa ai minim 10 prezente, in caz contrar, vei plati cate 10 lei pentru una, in cazul meu asa a fost. Funda?

| best1people explică (pentru VNF):

Dar era greu ....adica era solicitanta ora de sport?

| VNF a răspuns (pentru best1people):

Nu chiar, prezentele conteaza cel mai mult.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La facultate se pune accentul pe ora de sport. Ori aduci adeverinta, ori esti prezent la ore. Eu am neglijat aceasta materie, am zis ca o rezolv la finalul semestrului, dar m-am trezit ca n-am avut cu cine, deci n-am primit creditul. Trebuie sa merg acum in toamna sa recuperez.