| T2S a întrebat:

La mozilla...pag de start e google, dar at cand deschid o pag noua este blank page. Cum pun sa fie si pe paginile noi pe care la deschid tot google?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, la ce ti-ar folosi? De ce nu bagi in Bookmarks paginile pe care le folosesti frecvent si, cand iti apare blank, iei din bookmarks adresa pe care o vrei. Asa, iti umpli ecranul cu Google si... ce obtii?

| SensiBlu a răspuns:

Sus in stanga dai click pe: Unelte -> Optiuni->si unde scrie pagina de start scrii http://www.google.ro si gata. Succes!

| YoungHomie a răspuns:

Intra la Tools ->Options->si acolo la home page scrie www.google.ro si dai ok...

| BineeeMa a răspuns:

Aia nu poti. numai prima pagina se deschide cu google. la celelalte le introduci tu adresa

| andreeaaaa a răspuns:

Am si eu mozzila deci fi atenta. du-te la unelte si jos scrie optiuni... si dai la pagina de start si scrie google si apoi inchidel si apoi deschite. papa!