| ed2223ddd4 a întrebat:

Legat de o ruda din familie, are probleme de sanatate si cand am intrebat ce simptome are, nu a vrut nimeni sa imi spuna, dar tragand cu ureche am auzit pe unchiul meu cand a spus ca "e grav, are povesti de om nebun", ce sunt acelea povesti de om nebun si ce a vrut sa spuna? puteti sa imi dati un exemplu?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! in anumite parti ale tarii batranii mai spunea asa la schizofrenie.Nu am habar daca de boala aia sufera ruda ta asta e tot ce stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil are probleme psihice.

| Buzi213 a răspuns:

Probleme psihice