| extaz32 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cinevaa? vreau sa caut o fata pe facebook sau pe hi5... o Cheama Andra si invata in liceul Tudor Vladimirescu din Bucuresti ...cum fac sa dau de ea? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Denisssse a răspuns:

Intri pe facebook si intri la cautare, apoi scrii Andra si apesi pe "Vezi mai multe rezultate pentru Andra" si in dreapta ta scrie "Toate rezultatele
Persoane
Pagini
.
."
Si tu apesi pe persoane si scrie undeva loc-> apesi in joc
educatie si scrii numele liceului si daca scrie pe facebook la ce liceu invata o vei gasiwinking

3 răspunsuri:
| florynyk92 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi daca ai sti emailul ei! asa ai gasi tot. y mes fb si hi5. daca nu incearca sa cauti pe google nume de ex : Andra din tv sau nust! bafta

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Daca stii cum o cheama si numele de familie,dai pe google,si scrii numele ei si facebook,de ex,andra matei facebook si dai cautare.
Iti vor aparea mai multe rezultate,, si tu te uiti prin toate.
Nuami sa si fii facut facebook cu numele ei,ca se poate si cu altele,de ex, pe mine ma cheama intr un fel si pe faceboo sunt trecut altfel, neavand nici o legatura.
Succes mult!

| andreilove a răspuns:

Sall.Incearca la nimereala.Adica sa scrii alte nume cu Andra si poate o vei gasi. Funda?