| IonCucu a întrebat:

Ma folosesc de After Effects si Sony Vegas si nu imi merge video cu format.mov imi arata sa instalez Quick time, instalez si tot nu imi merge, imi arata sa instalez Apple aplication support straight face ma ajuta-ti cu acest error?

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Nu ai codecuri audio\video instalate pe pc pentru playerul folosit.Instaleaza KMPlayer (este free), nu are nevoie de codecuri externe.

| IonCucu explică (pentru Iwao):

Si nici asa nu imi merge

| Iwao a răspuns (pentru IonCucu):

Nu merge in format mov il convertesti in ce format doresti cu XMedia Recode.
http://www.softpedia.com/......code.shtml

| ClauCS99 a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti PowerDirector e cel mai bun (demonstrat de americani)