| KaKa_2508 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un programbig grin
vreau sa reduc o poza de la 1099 pixeli lungime şi 1580... vreau sa o aduc la 150 pixeli lungime şi 250 pixeli înălţime stie cineva un asemenea program?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Light Image Resizer

Download link: http://www.obviousidea.com/windows-software/light-image-resizer/;)

3 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Cauta pe google Image Resizer. Un program gratis si usor de folosit, usor de descarcat fara virusi.
Bafta

| soraluisatan a răspuns:

Photo scapehappy

| haifisch a răspuns:

In pachetul Microsoft Office ai un mini editor de fotografii numit Microsoft Office Picture Manager. Il gasesti repede in start, sub Ms Office - Tools. Are comenzi de baza in lucrul cu fotografia si e usor de folosit. Ti-l recomand cu incredere.