| BadSirChaos a întrebat:

O intrabera 2 in 1: 1. am nevoie de un site pe care editezi fotografii 2. cun redimensionez o poza exact la dimensiunile pe care le vreau? ex: de la 800 pixeli lungime si 600 pixeli inaltime la 280 pixeli inaltime si 150 pixeli lungime?

Răspuns Câştigător
| psica a răspuns:

Photoscape pentru dimensiuni, si pentru edit poti folosi pizap, pixrl.etc. happy big grin

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si procedezi asa:
http://pixlr.com/editor/
1.open image from computer
2.meniu-image-image size, alegi dimensiunile si debifezi "constrain proportions"
3. meniu-Save-My computer si alegi numele si unde.

| 7uPCR7 a răspuns:

1. de aditat poze online e photoshop car nu e complet
2.ca sa ii faci dimensiunea mai mica descarca photoscape si gasesti acolo sa ii schimbi tu dimensiunile bft!

| argo a răspuns:

Mergi aici pe site-ul asta:
http://www.picresize.com
dai browse, selectezi poza si dai continue.
La nr. 2 Make My Picture selectezi custom size. Width = lungimea si Height e inaltimea.
"I`m done, resize my picture" si gata.